O Alpha Industries

        Jsme mladá společnost založená v roce 2018. Vyhráli jsme AI Award za nejlepší nápad v oblasti AI. Jsme tvůrci Digitálního Filosofa, Digitálního spisovatele a mnoha dalších projektů.
Mohli jste nás na vlastní oči vidět a především slyšet na akcích jako je JobsDev, Startup World, FutureMed, Cup Summit 2018, Travel Trends 360° nebo třeba na sérii přednášek o AI v Paralelní Polis, JVTP, Inno Days, Meltingpot a dalších.
Máme za sebou několik běhů Startup Akademie, které namotivovaly a pomohly nejednomu podnikavci realizovat své plány. Naše aktivity můžete podrobněji sledovat i na Facebooku na stránkách
Umělé inteligence a Startup Akademie

Vize

Umělá inteligence, která pomáhá lidem posouvat
hranice jejich možností.

Mise

Soustavným vzděláváním, výzkumem a vývojem v oblastech umělé inteligence a podnikání posouváme hranice možného a díky tomu nabízíme inovativní řešení problémů.

Reference

Pořádáme diskuzní setkání, vzděláváme se a pracujeme na zajímavých projektech.

Jan Tyl

CEO | CTO

Baví mě proměňovat hezké sny ve skutečnost. Chci posouvat hranice lidských možností neustálým sebevzděláváním a tréninkem. Nové technologie nevnímám jako hrozbu, ale jako příležitost.

Václav Ráš

COO

Starám se o denní chod projektů – kdy, kde a jak. Zajímám se o agilní vývoj a startupové prostředí. Hlavu si čistím při jízdě na motorce nebo při lyžování.

Karolína Rutová

CFO

Jsem tu přes čísla a právo, o které se v kombinaci s IT zajímám. Pokud zrovna neúčtuju, proháním se na motorce, snowboardu nebo vyrážím do přírody.

Petra Vokálová

executive assistant

Jsem holka pro všechno a kontroluji, aby bylo vše perfektní. Překládám myšlenky našich expertů do srozumitelného jazyka a ve volném čase se snažím udržet koně mezi sebou a zemí.

Eva Popílková

PR

Jsem kreativní a moderní matka, která miluje výzvy. Zabývám se především PR a podílím se na rozvoji Startup Akademie a spolupracuji na projektech. Moje motto zní: “Dělej věci, které chceš, dokud můžeš!”.

Dmytro Molokoiedov

ai researcher

Jsem programátor v oblasti
strojového účení a AI.
Mám rád klavír a Skynet.
Chci změnit svět k lepšímu.

Adresa

Táborská 940/31,
Praha 4, 140 00

Otevírací doba

09:00 – 17.00
Pondělí – Pátek

Kontakt

Tel.: +420 602 249 317
Email: info@alphai.cz

IČO: 07233361        DIČ: CZ07233361

cs_CZ