About us

        Jsme mladá společnost založená v roce 2018. Vyhráli jsme AI Award za nejlepší nápad v oblasti AI. Jsme tvůrci Digitálního Filosofa, Digitálního spisovatele, Digitálního malíře a mnoha dalších projektů.
Mohli jste nás na vlastní oči vidět napříkladv české TV, na Nově, v českém rozhlasu, na akcích jako je JobsDev, Startup World, FutureMed, Cup Summit 2018, Travel Trends 360° nebo třeba na sérii přednášek o AI v Paralelní Polis, JVTP, Inno Days, Meltingpot a mnoha dalších.
Máme za sebou několik běhů Startup Akademie, které namotivovaly a pomohly nejednomu podnikavci realizovat své plány. Naše aktivity můžete podrobněji sledovat i na Facebooku na stránkách
Artificial Intelligence and Startup Academy

Vision

Umělá inteligence, která pomáhá posouvat
hranice lidských možností.

Mission

Výzkumem a vývojem AI posouváme hranice možného.

References

Apart from working on interesting projects, we hold discussions and educate.

Honza Tyl

CEO | CTO

Baví mě proměňovat sny ve skutečnost. Chci posouvat hranice lidských možností. Nové technologie nevnímám jako hrozbu, ale jako příležitost. S

Tomáš Dětko

AI RESEARCHER

Jsem programátor v oblasti strojového učení a AI.

Dmytro Molokoiedov

ai researcher

I am a programmer specializing in machine learning and AI. I like pianos and Skynet. I want to make the world a better place.

Dita Malečková

philosophy/ART

Jsem magistrou filosofie a doktorkou informační vědy. Působím jako vyučující v oblasti současné filosofie, vizuální kultury, umění a nových médií – a umělé inteligence, která mě zajímá především v kontextu teorie mysli a také imaginace. S Alpha Industries spolupracuji od roku 2019 na projektech jako Digitální filosof a Digitální spisovatel.

Eva Popílková

PR

I am creative mother of two that loves a challenge. I keep myself busy with PR and take part in development of Startup Academy and other projects. My motto is: “Do things you love, while you can!”

Address

Táborská 940/31,
Praha 4, 140 00

Opening-hours

09:00 – 17.00
Monday - Friday

Contact

Tel.: +420 602 249 317
Email: info@alphai.cz

IČO: 07233361        DIČ: CZ07233361

en_GB