About us

        Jsme mladá společnost založená v roce 2018. Vyhráli jsme AI Award za nejlepší nápad v oblasti AI. Jsme tvůrci Digitálního Filosofa, Digitálního spisovatele, Digitálního malíře a mnoha dalších projektů.
Mohli jste nás na vlastní oči vidět napříkladv české TV, na Nově, v českém rozhlasu, na akcích jako je JobsDev, Startup World, FutureMed, Cup Summit 2018, Travel Trends 360° nebo třeba na sérii přednášek o AI v Paralelní Polis, JVTP, Inno Days, Meltingpot a mnoha dalších.
Máme za sebou několik běhů Startup Akademie, které namotivovaly a pomohly nejednomu podnikavci realizovat své plány. Naše aktivity můžete podrobněji sledovat i na Facebooku na stránkách
Artificial Intelligence and Startup Academy

Vision

Umělá inteligence, která pomáhá posouvat
hranice lidských možností.

Mission

Výzkumem a vývojem AI posouváme hranice možného.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

References

Apart from working on interesting projects, we hold discussions and educate.

Honza Tyl

CEO | CTO

Baví mě proměňovat sny ve skutečnost. Chci posouvat hranice lidských možností. Nové technologie nevnímám jako hrozbu, ale jako příležitost. S

Tomáš Dětko

AI RESEARCHER

Jsem programátor v oblasti strojového učení a AI.

Dmytro Molokoiedov

ai researcher

I am a programmer specializing in machine learning and AI. I like pianos and Skynet. I want to make the world a better place.

Dita Malečková

philosophy/ART

Jsem magistrou filosofie a doktorkou informační vědy. Působím jako vyučující v oblasti současné filosofie, vizuální kultury, umění a nových médií – a umělé inteligence, která mě zajímá především v kontextu teorie mysli a také imaginace. S Alpha Industries spolupracuji od roku 2019 na projektech jako Digitální filosof a Digitální spisovatel.

Eva Popílková

PR

I am creative mother of two that loves a challenge. I keep myself busy with PR and take part in development of Startup Academy and other projects. My motto is: “Do things you love, while you can!”

Address

Táborská 940/31,
Praha 4, 140 00

Opening-hours

09:00 – 17.00
Monday - Friday

Contact

Tel.: +420 602 249 317
Email: info@alphai.cz

IČO: 07233361        DIČ: CZ07233361

en_GB